Čokoládová masáž a zábal

Cítíte se unaveni? Chcete si odpočinout a zažít nádherný čokoládový zážitek?

Čokoládová masáž v Chrudimi

Horká čokoládová masáž je ve většině luxusních relaxačních center perlou mezi masážemi
a zkrášlujícími procedurami. Horká čokoláda napomáhá k uvolnění ztuhlých svalů, odstranění celulitidy, tonizuje a vypíná pokožku, zbavuje jí šupin a odumřelých buněk. Má příznivý vliv na činnost srdce a detoxikaci, odplavení nežádoucích a toxických látek, jinými slovy je výjimečným prostředkem v boji proti následkům stresu a depresi.

Čokoládová masáž Čokoládová masáž

Čokoláda obsahuje mnoho užitečných prvků pro lidský organismus. Výjimečnost čokolády byla známa před více jak 2000 lety. Již tehdy se vědělo, že dodává tělu pocit dobré nálady a výrazně omlazuje pokožku.

Kakao zabraňuje v těle pronikání volných radikálů. Theobromin obsažený v kakau působí na cévní zakončení v kůži a aktivuje látkovou výměnu (působí podobně jako kofein, ale ne tak silně). Je harmonizující a jemně stimulující. Čokoláda dokáže uvolňovat endorfiny a serotonin, zdroje štěstí. Díky čokoládové masáži či zábalu, tělo přes pokožku vstřebává vitaminy, aminokyseliny, minerály, antioxidanty v ní obsažené.

Po takovéto exotické masáži se člověk cítí svěže a uvolněně. Čokoláda zajistí skvělý vzhled,
dokonalou péči o pokožku, která bude svěží a krásná, svaly uvolněné a odpočaté, vaše tělo bude vonět po čokoládě, což mu dá neodolatelnou přitažlivost a půvab.

Kontraindikace

  • těhotenství
  • vysoký krevní tlak
  • alergie na některou složku v proceduře

Kompletní procedura trvá cca 120 minut a zahrnuje peeling, relaxační masáž teplým čokoládovým olejem, čokoládový zábal.

Čokoládová masáž bude patřit k vašim nejvoňavějším a nejpříjemnějším zážitkům...

Masáže Chrudim, Kollárova 131, 53701 Chrudim

TOPlist